Blanka Havlíčková

            Blanka Havlíčková         Blanka se stala součástí Zdrojovny omylem. Snažila se sice od Zdrojovny na chvíli oprostit v kolumbijském hlavním městě kokainu, ale zážitek ze Zdrojovny se ukázal silnější a dnes již patří k matadorům týmů. Občas se jede dobýt energií někam do hor nebo do deštného pralesa, ale vždy se nakonec vrátí. Přestože dělá doktorát na VŠE a měla by se ve Zdrojovně starat o finance, tak radši nabírá nováčky, organizuje akce a navazuje spolupráci s dalšími projekty. Snaží se Zdrojovnu hlavně otevřít cizincům a pak se taky potkat s co nejvíce hodnými lidmi, kterými se ve svém výzkumu zabývá.

Jana N. Jana (spolu s Terezou) zakládala Zdrojovnu. Jana je ovlivněná studiem sociální práce a snaží se tím ovlivňovat též Zdrojovnu. Má radost vždycky, když se podaří na Zdrojovnu naroubovat cokoli, co se týká lidí bez domova, seniorů nebo uprchlíků.

 Magdalena Pártlová

               Magdalena Pártlová              Když se k Magdaleně v létě dostala informace, že v Praze vzniká bezpeněžní projekt, díky němuž budou moci již nechtěné věci do domácnosti udělat radost někomu dalšímu, musela být při tom. Budování a provoz freeshopu ji nadchly, stejně jako ostatní aktivity Zdrojovny.
Eva Macková

                   Eva Macková                 Evča je hlavní Zdrojovnovou personalistkou a freeshopovou vrbou. Potkáte ji každý črtvrtek ve Zdrojovnovém freeshopu, kde se stará nejen o odložené věci, ale taky o to, aby se všichni noví dobrovolníci cítili ve Zdrojovně dobře.

Iva Prokopová

                Iva Prokopová                   Iva je fanynkou komunitních akcí, sdílené ekonomiky a ekologických aktivit, a právě proto se rozhodla podpořit Zdrojovnu. Jejím hlavním úkolem je pomáhat s úpravami webových stránek a podílet se na propagaci Zdrojovny na sociálních sítích. Kromě práce a dálkového studia na VŠE se také věnuje zdokonalování svého kuchařského umu a rozvoji v oblasti marketingu a komunikace.

Lupetka

                   Lupetka                     Lupetka je tarzankou Zdrojovny. S nadšením tahá skříně a brázdí zatáčky tunovou dodávkou. Po siláckých stěhovacích víkendech se mění v éterickou divu obcházející koncerty, výstavy a jiné umělecké seance. Dodává tedy Zdrojovně i kulturní rozměr. Mimojiné má velký podíl na umělecké podobě současného freeshopu a spolupráci s dalšími kreativci. V neposlední řadě ovlivňuje atmosféru workshopů jako DJ Lu.